Created with Sketch Beta.

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz

ÖZEL OSMANLI EĞİTİM KURUMLARI MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜ KURSU İNŞAAT GÜVENLİK TEMİZLİK TURİZM GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ’ne bağlı olarak 14 Kasım 2011’de ARDEŞEN şubesi kurulmuştur. 05.03.2012 tarihinde eğitim ve öğretime başlama izni alıp ders başı yapmıştır.

20.12.2014 tarihinde FINDIKLI şubesi kurulmuş olup 06.03.2015 tarihinde eğitim ve öğretime başlama izni alıp ders başı yapmıştır.

Kısa bir süre içerisinde büyük hamleler yapıp kurum kontenjanını yükselterek bölgenin taleplerini azami ölçüde karşılamıştır. Kurumumuz ihtiyaçları doğrultusunda araç filosunu 22’ye çıkartarak teknolojinin vermiş olduğu materyalleri tanıtım için halka dağıtmış olup eğitimdeki başarısının çok üzerine çıkararak bölgede öncü ve bir numaralı sürücü kursu haline gelmiştir.

Misyonumuz

Sürücü adaylarının dünyanın her yerinde güven içerisinde, evrensel kurallara uygun şekilde araç kullanabilmeleri için gerekli teorik ve direksiyon eğitimini vererek bilinçli ve güvenli sürücüler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Eğitime öncelik veren, yenilikçi, disiplinli, modern tekniği ve teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmet veren, trafik kurallarına uyan ve bilinçli sürücüler yetiştirmeyi amaç edinen bir kurum olmaktır.